Obchodní podmínky

Uzavření smlouvy

 

Na základě poptávky vám pošleme kalkulaci s cenami textilu a potisku. Součástí kalkulace je přesná specifikace textilu, počty kusů textilu a základní údaje o tisku. Tyto údaje jsou po odsouhlasení závazné, jejich potvrzením kupující souhlasí s realizací zakázky. Na požadavky, které nejsou v kalkulaci uvedeny, se nevztahují případné reklamace.

V okamžiku potvrzení objednávky se stává objednávka závaznou.

Při zrušení závazné objednávky mohou být účtovány vzniklé náklady - poplatky.

 

Platba

 

Po odsouhlasení objednávky fakturujeme částku za textil (slouží jako záloha) nebo celkovou částku za celou zakázku – dle domluvy. Po uhrazení faktury je zakázka zařazena do výroby. Toto neprovádíme u stálých klientů. V tomto případě je možná splatnost i na fakturu.

 

Podklady pro tisk

 

Předlohy pro tisk vyžadujeme v určité kvalitě. V případě poptávky budete o tomto informováni. Při požadavku na přesné dodržení barevnosti tisku je možné domluvit i Pantone barvy. V opačném případě použijeme nejbližší barvu podle předlohy k tisku. Dbejte prosím na informování specifického umístění tisku. Bude odsouhlaseno korekturou. Korektura se může od reálného potisku drobně lišit. Pokud vyžadujete tiskové efekty, nebo máte specifické požadavky na charakter tisku, informujte nás o tom.

 

Korektury

 

Na korekturu posíláme náhledy. V nich jsou uvedeny velikosti a umístění tisku a použité Pantone barvy. Tyto údaje jsou závazné. U plnobarevných tisků je posílán náhled separací a na vyžádání fotografii prvního tisku. Odsouhlasení korektury je směrodatné a závazné pro výslednou podobu zakázky.

 

Autorská práva

 

Neneseme odpovědnost za případné porušení autorských práv při reprodukci z dodaných předloh. V případech nutnosti a schválení registrované značky zákazníkem....doděláme...

 

Tisk

 

Při tisku může dojít vlivem nepředvídatelných a neovlivnitelných okolností ke znehodnocení textilu. Pokud si zákazník dodává vlastní textil a vyžaduje přesné počty textilu, je nutné s tímto počítat a dodat tak o cca jeden, dva ks textilu navíc. V případě vzniku zmetku - zničený textil finančně nahradíme. Některé textílie potisknout lehce nejdou, o tomto budete ale včas informováni. Při použití vlastního textilu nás informujte o případném atypickém materiálovém složení. Pokud zákazník chce dodržet úplně přesnou barevnost tiskového motivu, je nutné předem zaslat tištěný náhled fyzicky poštou nebo při osobním setkání.

 

poptavka@potisky.com

+420 +420 736 617 704

© Copyright 2006 - 2019 www.potisky.com, všechny práva vyhrazena.

Ochrana osobních údajů

Obchodní podmínky